.
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

استاندار خراسان رضوی در جلسه جمع‌بندی سفر به شهرستان زاوه مطرح کرد؛

ضرورت برندسازی و تجاری‌سازی زعفران زاوه/تصویب ۲۴ مصوبه برای توسعه و پیشرفت منطقه/"مردم" بهترین مشاور ما هستند/ در سال "تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" موانع توسعه استان را کنار خواهیم زد

استاندار خراسان رضوی به تشکیل کمیته"تولید، پشتییانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" در استانداری خراسان رضوی اشاره و تاکید کرد: در سالی که با تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری به این نام مزین شده است، موانع توسعه استان را کنار خواهیم زد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در جلسه جمع‌بندی سفر به شهرستان زاوه اظهار کرد: یکی از اهداف سفر به شهرستان‌ها این است که دیداری با نمایندگان قشرهای مختلف مردم از بخش‌های مختلف داشته باشیم.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه "مردم" بهترین مشاور برای ما هستند و با تاکید بر اینکه برای احصاء و تسهیل مشکلات مصمم هستیم، خاطرنشان کرد: باید دانست مدیر موفق کسی است که اشراف بر ظرفیت‌ها و کمبود‌ها داشته باشد، در این راستا  این امر با ارتباط بدون واسطه با مردم تحقق پیدا می‌کند.
وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: با این وجود، همه رده‌های مدیریتی استان باید پیگیر شناسایی مشکلات مردم باشند.
معتمدیان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به پتانسیل‌های موجود در شهرستان زاوه، افزود: زاوه از قطب‌های تولید زعفران است و ظرفیت‌های خوبی در شهرستان وجود دارد که نیازمند برنامه مناسب‎تری است.
استاندار خراسان رضوی بر ضرورت برندسازی و تجاری‌سازی زعفران زاوه تاکید کرد و ادامه داد: نباید اجازه دهیم ثروت‌های مردم با بی‌برنامگی از شهرستان، استان و کشور خارج شود.
وی به تشکیل کمیته"تولید، پشتییانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" در استانداری خراسان رضوی اشاره و تاکید کرد: در سالی که با تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری به این نام مزین شده است، موانع استان را کنار خواهیم زد.
گفتنی است؛ در این نشست ۲۴ مصوبه برای توسعه و پیشرفت شهرستان زاوه در حوزه‌های مختلف به تصویب رسید.
لازم به ذکر است؛ پیش از این جلسه استاندار خراسان رضوی در قالب برنامه ملاقات مردمی با تعدادی از مردم شریف شهرستان زاوه به صورت چهره‌به‌چهره دیدار داشت و ضمن استماع مشکلات آنان، دستورات مقتضی را برای حل این مشکلات صادر کرد.


منبع : معاونت هماهنگی امور اقتصادی
تعداد بازدیدها : ۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان